top of page
verenice_karusell
lari_karusell
soley_karusell
sandra_karusell
olle_karusell
moa_karusell
leif_karusell
jorge_karusell
anna_karusell
ivar_karusell
asif_karusell
jane_karusell

Kontakta Malmö Ideella

I Malmö Ideella är vi nyfikna, bygger kunskap och är ständigt lärande.

 

Vill du veta mer om vad Malmö Ideella gör och vad ett medlemskap innebär för dig och din förening?

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

Vi som jobbar på
eller med Malmö Ideella

ivar_edited.jpg

Ivar Scotte

Malmö Ideella

Verksamhetsledare

0763-23 33 40
ivar@malmoideella.se

leif_edited_edited_edited_edited_edited.

Leif Åkblad

Föreningscenter Nobel 21
Verksamhetsansvarig

leif@malmoideella.se

luul_edited.jpg

Luul Ali Hassan

Föreningscenter Nobel 21
Huskoordinator

luul@malmoideella.se

jorge_edited_edited.jpg

Jorge Montecinos

Malmö Ideella

Ekonomiassistent

jorge@malmoideella.se

anna_vardeord_edited.jpg

Anna Karlsson

Ifrah Mahdi

Föreningscenter Nobel 21
Informatör & kommunikatör

anna@malmoideella.se

dariusz_edited.jpg
Siluetter dam.png

Dariusz Korol

Föreningscenter Nobel 21

Servicevärdar

Siluetter dam.png

Martyna Chmielewska

Föreningscenter Nobel 21

Praktikant

micke_edited.jpg

Mikael Johansson

Föreningslots

0729-99 83 77
mikael@malmoideella.se

C78A9916-verenice_web_edited.jpg

Verenice Bengtsson

Malmöandan
Samordnare

verenice.bengtsson@malmoandan.se

C78A9946_web_edited_edited.jpg

Lari Pitkäkangas

KC Kompetenscenter

Verksamhetschef

lari@ckc.nu

C78A9951_web_edited_edited.jpg

Moa Zaar

KC Kompetenscenter

Projektledare

moa@ckc.nu

katarina_edited.jpg

Katarina Olsson

Föreningspool Malmö
Verksamhetschef

katarina@foreningspoolmalmo.se

IMG_6587_web_edited.jpg

Soley Moreno

KC Kompetenscenter

Projektledare

soley@ckc.nu

nils_edited.jpg

Nils Phillips

Lokal utveckling (f d Malmö Tillsammans)

Verksamhetsledare

info@ideburenutveckling.se

johan_edited_edited.jpg

Johan Dahlén Strömgren

Engagera Mera Malmö

Kontaktperson

johan.dahlen@volontarbyran.org

C78A9905_web_edited.jpg

Olle Möller

KC Kompetenscenter
Projektledare

olle.moller@kckompetenscenter.se

sandra_edited_edited.jpg

Sandra Qvarfordt

Lokal utveckling (f d Malmö Tillsammans)

Projektmedarbetare

sandra@idéburenutveckling.se

Malmö Ideella hjälper till att förmedla lokaler för civilsamhället. Söker din förening en lokal eller har ni en lokal att erbjuda?

Malmö Ideellas logga
bottom of page