Kontakta Malmö Ideella

I Malmö Ideella är vi nyfikna, bygger kunskap och är ständigt lärande.

 

Vill du veta mer om vad Malmö Ideella gör och vad ett medlemskap innebär för dig och din förening?

  • Facebook
  • Instagram

Malmö Ideella hjälper till att förmedla lokaler för civilsamhället. Söker din förening en lokal eller har ni en lokal att erbjuda?

Vi som jobbar på
eller med Malmö Ideella

Ivar Scotte

Ivar Scotte

Jeanette Berga

Jeanette Berga

Luul Ali Hassan

Luul Ali Hassan

Leif Åkblad

Leif Åkblad

Malmö Ideella,

verksamhetsledare

0763-23 33 40
ivar@malmoideella.se

Föreningscenter Nobel 21, konferens- och verksamhetsutvecklare

0763-28 78 39
jeanette@malmoideella.se

Föreningscenter Nobel 21, husvärdinna och koordinator

luul@malmoideella.se

Föreningscenter Nobel 21, teknikansvarig

leif@malmoideella.se

Siluetter dam.png

Anna Karlsson

Föreningscenter Nobel 21
informatör & kommunikatör

anna@malmoideella.se

Pontus.png

Pontus Welander

Föreningscenter Nobel 21

teknik & kommunikation

pontus@malmoideella.se

Siluetter herr.jpg

Jorge Montecinos

Malmö Ideella

ekonomiassistent

jorge@malmoideella.se

Siluetter dam.png

Mui

Föreningscenter Nobel 21

värdinna 

20220401_132412[1]_edited.jpg

Dariusz Korol

Föreningscenter Nobel 21

servicevärd

Siluetter dam.png

Ifrah Mahdi

 Föreningscenter Nobel 21
servicevärdinna

Asif Khan

Asif Khan

Rådgivare för ungdom och europeiskt partnerskap

asif@malmoideella.se

Nils Phillips

Nils Phillips

Suzanne Hedström Hellberg

Suzanne Hedström Hellberg

Sandra Qvarfordt

Sandra Qvarfordt

Malmö Tillsammans,

projektledare

nils@malmoideella.se

Malmö Tillsammans, projektekonom

suzanne@malmoideella.se

Malmö Tillsammans,

kommunikatör

sandra@malmoideella.se

IMG_20220225_115038_edited.jpg

Jane Nyman

Team Inkludering
TIA - samordnare

0760-22 80 45
jane@malmoideella.se

Mikael Johansson

Mikael Johansson

Nikola Vesalska

Nikola Veselska

Lari PitkäKangas

Lari Pitkäkangas

KC Kompetenscenter
verksamhetschef

lari@kckompetenscenter.se

Engagemang i Malmö 
föreningslots

0729-99 83 77
mikael@malmoideella.se

Team Inkludering
NAD - samordnare
0760-26 03 76

nikola@malmoideella.se

Verenice Bengtsson

Verenice Bengtsson

Malmöandan
samordnare

0760-28 33 68
verenice.bengtsson@malmoandan.se

Katarina_Olsson22.jpg

Katarina Olsson

Föreningspool Malmö
verksamhetschef

0793-20 80 88

katarina@foreningspoolmalmo.se

Johan.jpg

Johan Dahlén Strömgren

Volontär i Malmö

kontaktperson

070-2263206

johan.dahlen@volontarbyran.org

Cecilia.jpg
Johan.jpg

Cecilia Falck

Team Inkludering

Trainee

0760-22 51 13

cecilia@malmoideella.se